KONST / Litografier / Färglitografi 12143034
nr 1214 3034
Lionel Koechlin
(f. 1948), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 95/100. Motivet: 43x30 cm
Lionel Koechlin, fransk illustratör född i Paris 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:48:00
29/10 18:33:30